Logo

Goji Berry / Гоџи Бери / Godzi Beri super ponuda

Број на оглас: 2205844 | Објавен на: 26.09.2016, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Вид на оглас: Се продава


250 sadnici Goji Berry
ponudata e samo za celata kolicina

Cena 100 denari sadnica
070 24 85 85

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Dusan