Logo

se prodava

Број на оглас: 2206226 | Објавен на: 20.03.2017, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


informaci na 078 455900

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dime

Потврден огласувач