Logo

Се продава Opel kadet

Број на оглас: 2207054 | Објавен на: 26.03.2017, 07:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Kadett

Година: 1983

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Opel Kadett 1600 во исправна состојба.
Контакт тел. 078 905 738

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Aleksandra