Logo

Се продава

Број на оглас: 2207062 | Објавен на: 26.03.2017, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава масичка за дневна соба

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Aleksandra