Logo

КУПУВАМ

Број на оглас: 2207350 | Објавен на: 09.02.2017, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се бара


Купувам женски телиња од СИМЕНТАЛСКА РАСА од 120-150 кг.
Контакт тел. 070/210-531

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Mali kutrinja Turski kangal

Потврден огласувач