Logo

КУТИИ ЗА ПП АПАРАТИ

Број на оглас: 2208303 | Објавен на: 13.07.2019, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат кутии за пп апарати(6кг).Кутиите се за еден апарат

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач