Logo

FLEKSIBILEN dodatok za STRAFILICA

Број на оглас: 2208306 | Објавен на: 01.05.2017, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Практичен додаток за штрафилица!

Пригоден за сите видови проблематични - непристапни места за штрафилицата.
Изработен од квалитетен материјал: метал (внатрешноста) и пластика(обвивката)
Овозможува секакво превиткување
Додаток кој секој мајстор треба да го има.

Достава со карго до сите градови

071 59 58 40
071 59 58 40
071 59 58 40 Драган

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dragan