Logo

Pojacalo

Број на оглас: 2208893 | Објавен на: 17.08.2018, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pojacaloto e vo ispravna sostojba

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ---------

Потврден огласувач