Logo

Laptop kompjuteri

Број на оглас: 2209004 | Објавен на: 16.09.2020, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 10 инчи и помал

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptop kompjuteri,delovi i dr...

Огласи од: Zoran

Zoran

Велес

Станете Премиум член

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач