Logo

STOL RELAKSATOR NOVI

Број на оглас: 2209460 | Објавен на: 12.04.2019, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Маси/столици

Вид на оглас: Се продава


..STOL RELAKSATORI## NOVI ##
..100% KVALITET
..DO 120KG IZDRZLIVOST


.. RELAKSATORITE SE SO EKSTRA KVALITET

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач