Logo

Ford Focus

Број на оглас: 2209706 | Објавен на: 01.03.2017, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba. Registrirana do 5-2017 Napraven servis. Elektrika na retrovizori staklo. Novi gumi m+s.Vredi da se proba
Igor
Tel. 078370599

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 igor