Logo

Graficka ASUS GT 520 1g DDR3

Број на оглас: 2210627 | Објавен на: 25.03.2017, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Graficka ASUS GT 520 1g DDR3
Kako nova 100% Ispravna

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач