Logo

RAM Memorija DDR2 Apacer 2x2g 800Mhz

Број на оглас: 2210631 | Објавен на: 18.03.2017, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


RAM Memorija DDR2 Apacer 2x2g 800Mhz....
Dvete za 1800den

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач