Logo

NIKE MOTION FIT

Број на оглас: 2210959 | Објавен на: 03.10.2016, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 39

Боја: Други

Цена: 900 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


ORIGINALI PRODADENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач