Logo

Servis za klima uredi montaza,polnenje freon

Број на оглас: 2211240 | Објавен на: 09.08.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


Servis na klima uredi montaza i polnenje na freon

po najniski ceni i so visok kvalitet

Davame garancija za srabotenoto

Tel 078/640-991

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Mедија Mаркет 2008

Потврден огласувач