Logo

Се издава комплетно наместен стан во Н. Лисиче

Број на оглас: 2212369 | Објавен на: 09.10.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 80 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1989

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Видое Смилевски Бато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Станот е реновиран пред еден месец. Наместен е и веднаш е вселив. Има нов клима уред, фрижидер и машина за перење. Станот располага и со централно греење. Има две спални соби, голем балкон и голема дневна соба (салон) која е одвоена од кујната и трпезариската маса. Се наоѓа на 2 спрат. Погоден за студенти или фамилија.
Контакт: 070 330 072

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ajvar