Logo

Separinja

Број на оглас: 2212378 | Објавен на: 01.10.2016, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 45 €
Цената не е фиксна

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Вид на оглас: Се продава


koristeni separinja so masi , vo odlichna sostojba

separe paleta so masa - 2500 den.
separe pleteno so masa - 7000 den.
separe kozno so dve fotelji i masa - 9000 den.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 MIte