Logo

Продавам куфер црно-сив

Број на оглас: 2212687 | Објавен на: 01.10.2016, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се продава


* купен пред два месеци во Франција, употребен само еднаш
* димензии 46*26*80
* се заклучува со код
* има сигурносен ремен

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Maja