Logo

AutoData 3.45 2014

Број на оглас: 2213015 | Објавен на: 23.12.2018, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Дава важни технички податоци кои се однесуваат на електониката,електрични шеми,кодирање на клучеви,механика,серв исни интервали и други корисни информации.Ги опфака сите поважни производители како Волксваген,опел,БМВ,Мерцедес,Пежо,Рено, Фиат,Форд и многу други.Програмот содржи податоци од 1959 до 2013 год.Го опфака патничкиот и теретниот програм

Јазик Англиски

1xDVD, 700 ден

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Владо

Потврден огласувач