Logo

Апарат за гранита

Број на оглас: 2213049 | Објавен на: 04.02.2017, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


одлично- скоро нов

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Robert