Logo

Prodavam Kuka

Број на оглас: 2213822 | Објавен на: 06.07.2020, 06:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 160 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 330 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2007

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Palmiro Toljati 15a

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Na odlicna mirna lokacijaa vo naselba Cento na ul. Palmiro Toljati. Odlicno socuvana nova gradba so dva posebni vleza,kompletno dokumentacija za celokupniot imot, uredeno dvorno mesto. Mozna e I zamena so Stan ili deloven objekt.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Goran Jankovski

Потврден огласувач