Logo

Se Prodava Citroen Xantia

Број на оглас: 2214065 | Објавен на: 25.04.2017, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xantia

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna kola vo odlicna sostojba. Registrirana do 09.05.2017
XANTIA CX 1.8L 16V
1761 ks
izminati 133 000 km
bez zamena
Kontakt: 070 502 905

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Јован