Logo

AutoCAD 2D, 3D SolidWORKS 3DstudioMAX Statika Jakost1 eftino

Број на оглас: 2214082 | Објавен на: 29.12.2018, 00:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИЊЕРСКА ГРАФИКА, CNC-G CODE СПРЕМАЊЕ-КУРС. ЧАСОВИ, КУРС, УСЛУГИ, НАЈ НАЈЕФТИНО Е СЕ. ПРОЕКТИ, ПРОГРАМИ. НАУЧЕТЕ ЛЕСНО И ЗАБАВНО. НАЈЕФТИНО, БРЗО, КВАЛИТЕТНО,КВАЛИТЕТ ВИСОК А ЦЕНА ЕФТИНА СКОРО ЏАБЕ. НАЈЕФТИНА ИЗРАБОТКА НА ПРОКТАНСКО ТЕХНИЧКИ ЦРТЕЖИ ВО 2D И 3D
ЧАСОВИТЕ И КУРСЕВИТЕ СЕ И ЕBТИНИ. ДОПЛНИТЕЛНО, ПОСТОЈАНО ИМА ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ. ЗАВИСНО ОД ПЕРИОДИТЕ ВО ТЕКОТ НА ГОДИНАТА. НА КУРСЕВИ И НА ПАКЕТИТЕ, АМА БАШ НА СЕ! ПО ЕВТИНО НЕМОЖЕ ДА БИДЕ.НА ПРИМЕР:
-ПОПУСТ ЗА СООДВЕТЕН ПРОЦЕНТ(СЕКОГАШ Е НАД 30% НА КУРСЕВИТЕ AutoCAD, SolidWORKS ИЛИ 3DstudioMAX, ПА И НА САМИТЕ ПАКЕТИ: AutoCAD+3DstudioMAX,AutoCAD+SolidWORKS,SolidWORKS+3DstudioMAX ИЛИ СТАТИКА И ЈАКОСТ-МЕХАНИКА;
-ВО ГРУПА ОД ДВАЈЦА ИМА УБАВ ПОПУСТ( НИКОГАШ НЕ СЕ ПРАКТИКУВА ПОГОЛЕМИ ГРУПИ НАЈЧЕСТО СЕ РАБОТИ САМО СО ПОЕДИНЦИ ЗАРАДИ ПОДОБРО ИЗУЧУВАЊЕ НА ПРОГРАМОТ ИЛИ ЕКСТРЕМНО ДОБРО СПРЕМАНЕ НА ИСПИТОТ);
ВАШЕ Е ДА СЕ ЈАВИТЕ ЗА ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ И ДА СЕ ДОГОВОРИМЕ. 070819058 И 077820344
СЕ ДРУЖИМЕ И УЧИМЕ. ПЛАКАШ ЕФТИНО ДОБИВАШ ЕКСТРЕМНО КВАЛИТЕТНО ЗНАЕЊЕ. НАУЧИ И БИДИ ПРОФЕСИОНАЛЕЦ.
Изработка и на проектанско-технички цртежи во 2Д и 3Д, како и 3Д визуелизирање со кратки анимации.
ЗА ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИТЕ БРОЕВИ 070819058 И 077820344!
CAD Macedonia Skopje Makedonia 2D 3D render najetino eftino (Casovi AutoCAD Kusrevi AutoCAD CAD Macedonia CAD uslugi kurs obuka obuki 2D, 3D modelranje vizuelizacija uslugi Skopje AutoCAD inzinjerska grafika SolidWORKS 3DstudioMAX 2D 3D dizajn 3D model 3d Skopje 3D Makedonija 3D Macedonia 2d ucenje edukacija mehanika tehnicka mehanika statika jakost najeftino eftino renderi crtanje proekti programi kurs obuka obuki Makedonija Macedonia Skopje inzinjerska grafika AutoCAD Makedonija Skopje #AutoCAD Makedonija Skopje ) https://www.facebook.com/AUTOCAD.SOLIDWORKS.3DSMAX.CAD.SKOPJE
070819058; 07782034((#AUTOCAD, #SOLIDWORKS, #3DSTUDIOMAX, #СТАТИКА, #ЈАКОСТ 1 CAD #AutoCAD #SolidWORKS #3DstudioMAX #3D sMax 2D 3D Macedonia Makedonija #Makedonija Makedonija makedonija skopje Skopje AutoCAD MAKEDONIJA Makedonija Skopje crtanje crtezi inzinjerska grafika casovi kurs najeftino ucenje edukacija renderi crtanje proekti programi kurs obuka obuki Macedonia Cad Skopje Cad Macedonia CAD Skopje CAD Makedonija #AutoCAD #SolidWORKS #3DstudioMAX #3DsMax Skopje Macedonia# #CAD #3dsmax #3D max #AutoCAD #SolidWORKS# #solidworks #3d studio max #AutoCADMakedonia #AutoCADSkopje# #Solidworksskopje #solidworksmacedonia #3dmaxskopje #2D # 2d CAD Makedonija 3D#3dmaxmakedonija #3dskopje #3dmacedonia #3dmakedonija# #inzinjerskagrafika# #INZINJERSKA GRAFIKA)

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 CAD Skopje CAD Macedonia CAD Makedonija

Потврден огласувач