Logo

AUDI A3 samo za seriozni kupuvaci........

Број на оглас: 2214251 | Објавен на: 22.01.2017, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.333 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a3 1.9 tdi 110ks .Kolata e perfekna smeneto bukvalno se.Novi gumi,registrirana so zelen karton..........

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач