Logo

CAT D8 H

Број на оглас: 2215490 | Објавен на: 19.02.2017, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Buldozer CAT D8 H
Godina na proizvodstvo: 1970
Motor: CAT 200kW
Buldozerot e vo ispravna sostojba

 Кичево

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач