Logo

joystick (безжични во пар)

Број на оглас: 2215767 | Објавен на: 18.01.2017, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Џојстик / Волани

Вид на оглас: Се продава


продавам два безжични џојстици како на сликата (нови). Може да ви ги пратам и по карго.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач