Logo

Печки на дрва во одлична состојба

Број на оглас: 2215817 | Објавен на: 19.02.2017, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Продавам печкa на дрва
Горење МИВ-4500 ден.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Јане Василев

Потврден огласувач