Logo

Akvarium za ribarnica

Број на оглас: 2215892 | Објавен на: 04.10.2016, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


akvariumot e vo super sostojba se prodava zaedno so dve pumpi

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 pepi