Logo

ПЛИНСКИ УРЕД СО ДОКУМЕНТИ, А-ТЕСТИРАН

Број на оглас: 2215895 | Објавен на: 11.09.2017, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


ПЛИНСКИ УРЕД ЛОВАТО СО ДОКУМЕНТИ, СО БОЦА ОД 50 ЛИТРИ, А-ТЕСТИРАН. КАРБУРАТОРСКИ СИСТЕМ.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Оливер

Потврден огласувач