Logo

Продавам половни керамиди

Број на оглас: 2215933 | Објавен на: 20.04.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Продавам половни керамиди.Цена 4денари парче.
Телефони 077 662-960 078 824-750 2 632-336

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач