Logo

Се продава место во Кочани

Број на оглас: 2215976 | Објавен на: 09.05.2019, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 578 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава место во Кочани 578м2 со површина за градење 312м2 пред фабриката за хартија спроти металната во редот со конфекцијата Алма и Звезда Комерц.
Местото е првото од десна страна на патот Кочани - Оризари.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Горан Стојановски

Потврден огласувач