Logo

Gumi 16

Број на оглас: 2216516 | Објавен на: 10.05.2018, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi 225-55-16 BF GOODRICH, 5500 den site 4

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 gumi,

Потврден огласувач