Logo

monitor

Број на оглас: 2217196 | Објавен на: 05.10.2016, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


rabotat i se vo odlicna sostojba bes kabel
ACER I HP

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Hedi