Logo

Novi Avtoradia so FM,USB,SD card,AUX bez CD!

Број на оглас: 2217418 | Објавен на: 23.04.2018, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Внимателно погледајте ги сликите и текстот!
Цената е фиксна и е во зависност од моделите:
Моделите бр.1,2 и 3 со јачина 4х25 вати чинат 1200 денари
Моделот бр. 4 со јачина 4х40 вати без блутут чини 1600 денари
Моделот бр. 5 со јачина 4х30 вати со блутут чини 1600 денари!
Сите радиа се со вграден ЕВРОЏЕК а со нив оди и ДАЛЕЧИНСКО и КЛУЧИЊА за вадење.Овие радиа се одлична копија на оригиналните Sony i Pioneer и се со докажан долгогодишен квалитет на нашиот пазар и вредат и многу повеќе од моменталната цена!Моделите број 1,2 и 3 ги немаат сите подесувања(fader,balance,loudnes итн.)но имаат еквилајзер и се доволно јаки за свои потреби и повеќе од тоа.На ниеден од овие модели не му се вади предната плочка фиксна е!Цените се фиксни и нема ценкање.Праќам и преку карго до секој град по цена од 120 денари плус додадена на цената од радиото се разбира на ваш рачун.Секое радио ми е поединечно тестирано и проверено пред да се продава бидејки не подлежат на гаранција и нема шанси да не работи.Немам многу време да одговарам на месенџер,вибер и сл.затоа постои телефонски број: 076-464-989 и не морате да се јавувате да не си трошите кредит-САМО ТИТНЕТЕ ЈАС КЕ ВИ СЕ ЈАВАМ!
https://www.youtube.com/watch?v=aZcTh1erPmw&t=12s

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач