Logo

Zimzeleni drvca

Број на оглас: 2217486 | Објавен на: 26.05.2017, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat zimzeleni drvca tuja i zaltna tuja od 20cm do 50cm.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач