Logo

Kawasaki VN 900

Број на оглас: 2217720 | Објавен на: 24.01.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Останато

Година: 2008

Модел: VN 900

Километри: 10000

Цена: 7.101 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kawasaki vn 900 so napraven komplet servis, so nego odat i orginalnite delovi.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Kawasaki

Потврден огласувач