Logo

Ktm 450

Број на оглас: 2219283 | Објавен на: 20.03.2017, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2007

Модел: 450

Километри: 5000

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ktm e stakloo nemat nikakvamana novi gumi ukje novo sve etip top pali vozii zvonete na ovaj broj 077604111

 Кичево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач