Logo

Хемиско чистење автомпбили

Број на оглас: 2219496 | Објавен на: 28.05.2020, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Хемиско чистење

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Вршиме услуга хемиско длабинско чистење на автомобили по пат на екстракција со најсовремени машини и средства на штофени и кожени ентериери со обучен кадар и сертификати од врни компании во светот за оваа дејност.Без разлика на надворешните темперaтури возилото истиот ден си го превземате суво.Кожени ентериери се чистат со специјално наменети средства за кожа,за кои сме сертифицирани од Германската фирма за кожа Lederzentrum .Ги поседуваме сите сертификати за хемиските средства и за нашата стручност.Проверете не на нашиит фб профил Auto Detailing studio-Prilep или Darko Trajkoski .Возилото после нашиот третман е буквално како ново.Побарајте не и закажете термин.
071278959
Цените се во зависност од класата на возилото и од ентериерот
ценовник
2000
2500
3000
3500
4000

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач