Logo

Kawasaki klr 600cc

Број на оглас: 2220129 | Објавен на: 07.10.2016, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1990

Модел: Klr 600

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kros vo dobra sostojba moze zamena za dr kros so moja ili vasa doplata

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Boban