Logo

Disk plocki predni za Golf 4

Број на оглас: 2220229 | Објавен на: 21.04.2017, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 4 1.4i 16v

Tип на делови: Систем за сопирање /Кочници

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Плочките се многу малце користени:

Оригинал VW 1000 мкд
TEXTAR 1000 mkd
BOSCH 1000 mkd

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач