Logo

Gumi 165/70 14 M+S Гуми Gislaved Euro*Frost 5

Број на оглас: 2220309 | Објавен на: 22.01.2017, 22:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 Gumi mnogu malce vozeni
Gislaved Euro*Frost 5 165/70 R 14 81Т M+S
Kupeni 2015god i vozeni 3 meseci

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kuka