Logo

Fiat Coupe 2.0 20V

Број на оглас: 2220535 | Објавен на: 04.01.2017, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Coupe

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mozi da se vidi i proba. Voziloto poseduva kompletna ful oprema.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач