Logo

MASINA NOVA ZA PEREJNE ALiSTA

Број на оглас: 2222319 | Објавен на: 12.01.2017, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Favorit nemu cini programatoro mozi i na delovi masinata e nova

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 vasko