Logo

Prodavam komoda i detski krevet

Број на оглас: 2222455 | Објавен на: 19.09.2017, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam komoda 180/19/46 i televizorLG32detski krevet dimezii180/190/46 na krevetot 200/96 novi tel kontakt 078270862

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 enes

Потврден огласувач