Logo

Фенкојлер (Вентил конвектор) Riello

Број на оглас: 2222918 | Објавен на: 15.07.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Се продава италијански фенкојлер -
марка: Riello
модел: Helioterm Design 9B,
нов, воопшто некористен, може да се користи и за ладење и за греење,
технички опис на производот е даден на следниот линк:
http://ics.riello.it/listo/2011/04_CONDIZIONATORI%20RESID/Helioterm%20Design.pdf
како и во прилог на фотографиите.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач