Logo

IZDAVAM MAGACIN NA STARA RAMPA 80 M2

Број на оглас: 2222998 | Објавен на: 19.10.2017, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 80 m²

Цена: 2 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM LIMEN MAGACIN 80 m2 NA STARA RAMPA , KISELA VODA ZA SEKAKVA NAMENA.


KON. TEL. 075 395 324

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BLAZE

Потврден огласувач