Logo

Se prodava

Број на оглас: 2223244 | Објавен на: 10.10.2016, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mikrobranova vo dobra sostojba

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  Фатиме