Logo

VW POLO 1.4TDI 2007GOD SERVISNA KNISKA

Број на оглас: 2223308 | Објавен на: 22.07.2017, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 4.400 €
4.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4tdi
2007god
KLIMA.ABS.AIR BAG
SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
El.prozori site cetiri
El.retrovizori so greaci
Centlalna brava so dalecinsko i alarm
Novi gumi
Pioneer ozvucuvanje so tac kamera i Dr.
153000km original so servisna kniska

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dvd

Потврден огласувач