Logo

Продавам алуминиумска тенда

Број на оглас: 2223892 | Објавен на: 10.10.2016, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Продавам расклопена алуминиумска тенда, 6м должина, одлична за во двор со златна боја.

 Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 Saso