Logo

Pojacalo Monacor 2*60w

Број на оглас: 2223977 | Објавен на: 18.03.2017, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Monacor pojacalo za vo kola 2 * 60 w, germanski kvalitet

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач